VÝPRODEJ Crystalex sklenice Kate 300 ml
Kód: O44486Detailní popis produktu
- skleničky Kate 300 ml - kusový výprodej
- příjemně oblý tvar perfektně padnoucí do ruky
- sklenice jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla
- zabroušený okraj sklenice
- vhodné do myčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.235 kg |
| EAN: | 8593401849054 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 300 ml |
| Tvar sklenic: | nízké |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)