VÝPRODEJ Rona Sklenice HURRICANE 465 ml
Kód: K01061Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice Hurricane 465 ml - kusový výprodej
- transparentnost a krásný zvuk
- vysoce odolná
- jemně broušený ústní okraj
- vhodná do myčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | K01061 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 465 ml |
| Výška: | 208 mm |
| Průměr: | 78 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,3 z 5 hvězdiček.
20 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)