VÝPRODEJ Crystalex Sklenice na likér GASTRO GRAPPA 85 ml
Kód: K02149Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice na likéry a další lihoviny 85 ml - kusový výprodej
- pevné bezolovnaté foukané křišťálové sklo
- sklenice jsou vhodné do myčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | K02149 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 51 - 150 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 85 ml |
| Průměr: | 56 mm |
| Výška: | 184 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)