VÝPRODEJ Bohemia Jihlava Sklenice na whisky GLACIER 350 ml
Kód: O11016Detailní popis produktu
- luxusní whiskovka 350 ml - kusový výprodej
- originální reliéf působící odlesky světla
- olovnaté křišťálové sklo
- transparentní sklo s vysokou brilancí
- ochranná známka Bohemia
- vhodné pro mytí v myčce
- dodáváno samostatně bez dárkové krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | O11016 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | olovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 350 ml |
| Průměr: | 98 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)