Simax Kuchyňská odměrka 0,5 l
Kód: D05005Související produkty
Detailní popis produktu
- skleněná kuchyňská odměrka o objemu 0,5 l
- možnost odměřování tekutin, váhy cukru a mouky (pozor, popisky nejsou v českém jazyku)
- hladké, neporézní a průhledné varné sklo
- odměrka je opatřena výlevkou
- recyklovatelná sklovina bez olova a kadmia
- odolná teplotám - 40 °C až + 300 °C.
- baleno v barevné kartonové krabičce
Přečtěte si stručný článek jak pečovat o varné sklo simax.
INSTRUKCE VÝROBCE
| |
|
|
|
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské a jídelní doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8593419327704 |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Výška: | 132 mm |
| Šířka: | 135 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Simax je česká značka.
| Výrobní společnost : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.png)