Crystalex Karafa na víno Bar 1,5 l
Kód: C02006Související produkty
Detailní popis produktu
Nechte vaše víno nadechnout, aby plně rozvinulo svou chuť a vůni. Přelijte ho do této designové karafy, která slouží k provzdušnění i stylovému servírování. Starší červené víno tím zároveň zbavíte nežádoucí sedliny. Karafa je vyrobena z kvalitního českého bezolovnatého křišťálu značky Bohemia Crystal a pojme až 1,5 l tekutiny. K pohodlnému nalévání vína slouží i zabroušený okraj hrdla nádoby. Karafu můžete bez obav umývat v myčce na nádobí, aby vždy byla dokonalé čistá a leskla se.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- moderní karafa o objemu 1,5 l
- karafa je určená k podávání a provzdušňování vína
- zabroušený okraj hrdla karafy
- vyrobeno z kvalitního českého bezolovnatého křišťálu
- karafa je vhodná do myčky na nádobí
- baleno v barevné kartonové krabici
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karafy na víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 8593407103211 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 1500 ml |
| Průměr: | 160 mm |
| Výška: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Crystalex CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Masarykovo nábřeží 236/30, 110 00 Praha 1, Nové Město, Česká republika |
| E-mail : | info@crystalex.cz |

.png)