VYŘAZENO Luminarc Jídelní souprava FROZEN, 3 ks
Kód: T10022Detailní popis produktu
Souprava hrnku, talíře a misy pro všechny děti milující hrdiny pohádky Ledové království. Anna, Elza a Olaf dostanou vaše děti ke stolu včas a s úsměvem na tváři. Skleněný talíř, miska a hrneček jsou vyrobeny z pevného skla odolném proti nárazům. Souprava vydrží mytí v myčce, mikrovlnnou troubu i neopatrné zacházení.Myčce odolá i barevný potisk.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- jídelní souprava s potiskem 3 ks - talíř 20 cm, miska 16 cm a hrníček 250 ml
- barevný potisk - oblíbené postavy seriálu Ledové království
- pevné sklo francouzské výroby vhodné do myčky
- výrobek populární značky Luminarc
- baleno v obyčejné hnědé kartonové krabici
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8591544013042 |
| Druh skla: | automatická výroba, dekorované sklo |
| Materiál: | běžné sklo |
| Sada: | 3 ks |
| Objem hrnku: | 250 ml |
| Průměr talíře: | 200 mm |
| Průměr misky: | 160 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
MK
Monika Klimková
pěkné, splnilo očekávání
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)