Domestic Hluboký talíř Londra 21 cm
Kód: T13017Detailní popis produktu
- 1x plévkový porcelánový talíř bílý 21,5 cm
- moderní provedení s jemným dekorem
- hladký porcelán vhodný do myčky i do mikrovlnné trouby
- vhodný do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hluboké talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 9001794236249 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | porcelán |
| Šířka: | 215 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Hloubka: | 215 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
LB
Lucie Bártová
Naprostá spokojenost
5
JF
Jaroslava Fatnassi
Veliká spokojenost
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)