Simax Skleněný džbán Cylinder z varného skla 2 l
Kód: D05002Související produkty
Detailní popis produktu
Tento velký džbán válcovitého tvaru oceníte jak pro jeho vlastnosti, tak i velikost. Džbán využijete obzvláště v horkých letních dnech či v chladných zimních večerech. Varné sklo, za kterého je džbán vyroben, totiž vyniká odolností vůči vysokým i nízkým teplotám. Je možné ho mýt v myčce nádobí.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- džbán z varného skla Cylinder o objemu 2 l
- kvalitní varné sklo značky SIMAX
- odolná sklovina proti teplotám od -40 °C do +300 °C
- lze použít s rozptylovačem plamene
- vhodný na studené i horké nápoje
- lze mýt v myčce nádobí
- přečtěte si stručný návod jak pečovat o varné sklo simax
- dodáván samostatně bez vnějšího obalu
INSTRUKCE VÝROBCE









Doplňkové parametry
| Kategorie: | Džbány na vodu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8593419991233 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 2000 ml |
| Výška: | 236 mm |
| Průměr: | 118 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Simax je česká značka.
| Výrobní společnost : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.png)