Simax Skleněná cukřenka 500 ml
Kód: M05013Související produkty
Detailní popis produktu
Znáte tu nepříjemnou situaci, když návštěvě připravíte kávu nebo čaj a nabídnete jim cukřenku, aby si osladili nápoj a v cukřence je najednou prázdno? S touto praktickou cukřenkou vyrobenou z hladké, neporézní a dokonale průhledné skloviny se vám to nestane. Budete mít neustálý přehled o obsahu cukru v cukřence. Navíc je vyrobena z vysoce kvalitní skloviny SIMAX a je odolná proti rozbití. Můžete ji naplnit cukrem krystal, krupicí či kostkami. Oslaďte si život s praktickou a designovou cukřenkou, která je vhodná do každé domácnosti.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleněná cukřenka s víčkem o objemu 500 ml
- hladká, neporézní, dokonale průhledná sklovina SIMAX
- odolná proti rozbití
- vhodné použití v myčce nádobí
- přečtěte si stručný článek, jak pečovat o varné sklo simax.
- baleno samostatně, bez krabičky.
INSTRUKCE VÝROBCE








Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukřenky a mléčenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8593419200281 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Výška: | 105 mm |
| Průměr: | 100 mm |
| Hmotnost: | 0,18 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
24 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Simax je česká značka.
| Výrobní společnost : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.png)