Spiegelau Pefect serve míchací sklenice 0,75 l
Kód: 31004Detailní popis produktu
Spiegelau Perfect Serve je kolekce vytvořena profesionálem v oboru Stephanem Hinzem a zohledňuje potřeby všech moderních barů. Sklenice má speciálně broušené zdobení zajišťující unikátní lom světla a třpytivost. Svým jednoduchým designem však nechává vyniknout obsah sklenice. Sklenice má dostatečný objem 740 ml, se kterým pohodlně namícháte i dva koktejly najednou. Vybavena je výlevkou, která servis koktejlů usnadňuje a minimalituje možnost jeho rozlití. Součástí balení jsou tipy s recepty na míchané nápoje. Vše je zabaleno v barevné krabici a sklenice je tak vhodná jako dárek pro začínající i profesionální barmany.
Sklenice se používá k míchání koktejlů obsahující jednoduše smíchatelné ingredience stejné hustoty. Populárními koktejly jsou například Manhattan, Negroni nebo Martini dry cocktail. Všechny ingredience nadávkujete do sklenice, přidáte led a pomocí barmanské lžíce je promícháte.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- provedení z pevného silnostěnného skla
- součástí balení jsou tipy na koktejly včetně receptů
- objem 750 ml pro míchání až 2 koktejlů najednou
- baleno v barevné dárkové krabici
- kvalitní výrobek made in Germany
- sklo je vhodné k mytí v myčce na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barmanské potřeby |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 4003322257776 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 740 ml |
| Výška: | 177 mm |
| Šířka: | 102 |
| Hloubka: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)