VÝPRODEJ Hrastnik Skleněný hrnek na espresso s podšálkem 80 ml, 1ks
Kód: H04017Detailní popis produktu
Malé skleněné hrnečky na espresso s podšálkem z pevného, silnostěnného skla. Vhodné do myček.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akce a novinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | H04017 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 51 - 150 ml |
| Materiál: | běžné sklo |
| Objem: | 80 ml |
| Styl: | klasický |
| Výška: | 58 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
3,0
33 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
JR
Jakub Růžička
Dobrá cena, krásný šálek.
5
LA
Lenka Arnoldová
Hezké hrníčky za dobrou cenu. Doporučuji.
Výpis diskuzí
K
Klára
Dobrý den, je možné zakoupit šálek bez podšálku? A ev. jaká je cena??
Děkuji K.

.png)